Agentura JM Art 
ProfilNabídkaUmělciR S MNewsFotogalerieKontaktOdkazy

Šárka Marková

zpěvačka

Tisková zpráva: Praha - 4.12.2012 - Šárka Marková má nové webové stránky. Najdete tam nejen její archivní fotky, ale také fotografie nově nafocené. Webové stránky Šárky Markové: www.sarkamarkova.cz.
Pozvánka na vystoupení: Miss Saigon - Divadlo GoJa Music Hall: 21.9., 22.9., 5.10., 6.10., 12.10., 13.10., 19.10., 20.10., 26.10., 27.10., 2.11., 3.11., 9.11., 10.11., 16.11., 17.11., 23.11., 24.11., 30.11., 1.12. /Archiv 2007/
Tisková zpráva: Praha - 16.12.2005 - Zpěvačka Šárka Marková bude trávit Vánoce mimo republiku. Ve čtvrtek 22.prosince odlétá za svým přítelem Markusem do Itálie. „Vánoční svátky letos budu poprvé ve svém životě slavit v zahraničí. Pro svého přítele mám dárek, který mu určitě udělá velkou radost“, svěřila se Šárka. Nám se podařilo zjistit, že jde o Porsche 356 B Cabriolet z roku 1961. „S Markusem jsem se seznámila v létě na dovolené v Egyptě a vím, že právě tenhle model se mu líbí“, říká zpěvačka, která si dovolenou v Itálii, po boku svého přítele bude užívat až do 30.prosince. Poslední den roku má totiž už pracovní povinnosti v Praze. Na Silvestra bude zpívat v jednom ze zdejších hotelů. Šárka Marková se na svou krátkou dovolenou velmi těší. Poslední dny letošního roku totiž takřka denně pracovala. Kromě účinkování v muzikálu Les Misérables v Divadle Go Ja Music Hall stihla v České televizi natočit Silvestrovský pořad „Uvolňujte se prosím“, kde se objeví po boku imitátora Petra Jablonského. Ve Směšném divadle Luďka Soboty se pak společně se svými kolegy v neděli 18.12.2005 objeví v dalším pořadu Hezky česky aneb jak se nám žije. V Silvestrovsky laděném „BEST OF“ se na jednom jevišti znovu objeví Petr Jablonský a Eva Pilarová. Divadelní a politické hrátky i tentokrát uvádějí Dominik Arte a pan Holze.
Tisková zpráva: Praha - 6.11.2005 - Šárka Marková na krátké návštěvě v Itálii. Zpěvačka Šárka Marková využila týdenního volna v divadle a odjela do Itálie. Právě zde má svého přítele Markuse. Společně se seznámili v létě na dovolené v Egyptě. Fotografie Šárky a Markuse najdete ve fotogalerii.
Tisková zpráva: Praha - 29.8.2005 - Šárka nabírá síly v zahraničí. Zpěvačka Šárka Marková odjela na celý srpen mimo republiku. Kde a s kým si užívala zahraniční dovolené, to se už brzy dozvíte tady u nás.
Tisková zpráva: Praha - 4.7.2005 – ŠÁRKA SE CHYSTÁ NA DOVOLENOU. Šárka Marková má za sebou další náročnou divadelní sezónu. V Divadle Go Ja Music Hall hrála střídavě v muzikálech Les Misérables a Miss Saigon a v Divadle U Hasičů v pořadu Hezky česky aneb Jak se nám žije. Koncem června pak ještě stihla, společně s dalšími kolegy, vystoupit v Nymburce na Dni Evropské hudby. Na vytoužené prázdniny se proto těšila a pečlivě plánovala. Léto si v každém případě hodlá užívat především ve společnosti přátel. Část dovolené stráví v Egyptě a v srpnu se chystá do Amsterodamu. Pro Šárku začíná divadelní sezóna 15.září, kdy opět nastoupí do muzikálu Miss Saigon. 25.září se pak znovu objeví v dalším pokračování pořadu Hezky česky aneb Jak se nám žije.
Pozvánka na vystoupení: Šárka Marková účinkuje v novém pořadu v Divadle U Hasičů - Hezky česky aneb Jak se nám žije. Více informací, předprodej vstupenek - www.cbox.cz/divadlouhasicu).Na další pokračování tohoto pořadu se můžete jít podívat 25.září 2005.
Pozvánka na vystoupení: Šárka Marková hraje v divadle Go Ja Music Hall v muzikálu Miss Saigon v rolích Ellen a Gigi. Na stejné scéně pak v muzikálu Les Misérables, kde ji můžete vidět v rolích Fantine a Cosette.
Tisková zpráva: Praha - 30.5.2005 – Šárka Marková přijala nabídku vystupovat v novém pořadu „Hezky česky aneb jak se nám žije“. Kromě muzikálů Miss Saigon a Les Misérables v divadle Go Ja Music Hall se tak nově objevuje také na jevišti divadla U Hasičů v pořadu, kterým provází dvojice Dominik Arte a Jiří Holze. Šárka, jinak známá především coby muzikálová zpěvačka, tady dostala příležitost zahrát si v úsměvných scénkách ze života. Pořad „Hezky česky aneb jak se nám žije“ představuje začínající talenty. Vystupují v něm ale také osobnosti již zavedené. U Hasičů tak již vystoupily zpěvačky Eva Pilarová a Petra Černocká. Na další pokračování se můžete těšit ve stejném divadle 19.června 2005.

Šárka Marková

Narodila se 29. prosince 1977 v Praze, ale její první divadelní i pěvecké aktivity začaly v České Lípě, kam se z Prahy přestěhovala. Zde navštěvovala pěvecký sbor "Mládí" a hodiny sólového zpěvu.

Později se angažovala i v českolipském divadle, a to v pohádce "O víle Verunce" a ve hře "Hoši, dívky a psi". Ve druhém ročníku na gymnáziu se vrátila zpět do Prahy a začala studovat na pražské konzervatoři obor populární zpěv u profesorky Evy Svobodové. Již během studia sbírala své pěvecké zkušenosti - podílela se jako vokalistka na albech Ilony Czákové a Ivety Bartošové, jako sboristka také vystupovala na koncertech Heleny Vondráčkové a Leony Machálkové.

Velkou zkušeností a zážitkem pro ní bylo účinkování na předávání Cen akademie po boku Andrea Boccelliho, kde vystupovala jako vokalistka. Také si zahrála v představení "Sedm splněných snů" v divadle Archa a v "Kovářské pohádce".

První muzikálovou zkušeností Šárky Markové bylo účinkování v rockové opeře "Jesus Christ Superstar" a v muzikálové show "Mise" s Danielem Hůlkou v hlavní roli. Pak následovala Pomáda, kde si hlavní roli Sandy zahrála právě ona a poté nastudování další role v muzikálové pohádce Popelka.

V současné době hraje v muzikálech Les Misérables a Miss Saigon.

Další informace o Šárce Markové najdete na jejích vlastních stránkách na adrese www.sarkamarkova.cz.


Šárka Marková - minigalerie
JM Art JM Art

 
další umělci

© 2004-2022 Agentura JM Art & KWEB webhosting