Agentura JM Art 
ProfilNabídkaUmělciR S MNewsFotogalerieKontaktOdkazy

Rozhlasový společenský magazín
Z očí do ucha aneb co musíte vědět

1997 - 2024
27 LET ROZHLASOVÉHO SPOLEČENSKÉHO MAGAZÍNU /RSM/

Rozhlasový společenský magazín měl svou premiéru v dubnu roku 1997. Agentura JM Art tak jako první, nabídla českému posluchači naprosto ojedinělý projekt, který do té doby na rozhlasovém trhu chyběl.

Společenský magazín je exkluzivním programem, který přibližuje posluchačům život osobností z oblasti kultury. Ve svých začátcích nabízel reportáže ze společenských večírků. Později se začal věnovat také prezentaci hudebních a filmových projektů.

Jiřina Bohdalová Rozhlasový společenský magazín navštěvuje společenské večírky, křty desek a knih, filmové, televizní a divadelní premiéry, módní přehlídky, natáčení televizních programů, vyhlašování anket (Tý-Tý, Český lev, Český slavík, Thalie atd.). Součástí pořadu jsou reportáže a rozhovory s herci, zpěváky, vyjímečně také s politiky.
Za tu dobu vzniklo několik pořadů, ve kterých jsme posluchačům nabídli celou řadu zajímavých rozhovorů (K. Gott, J. Jirásková, J. Bohdalová, V. Galatíková, Z. Svěrák, L. Bílá, D. Hůlka, J. Korn, L. Machálková, M. Eben, atd.).

Daniel Hůlka V únoru 1998 jsme posluchačům nabídli náš první speciál, věnovaný muzikálu DRACULA. Následovali další mimořádné projekty: Evita, Mise, Pomáda a Z pekla štěstí. Společenský magazín nabídl také portréty zpěváků Lucie Bílé a Daniela Hůlky. V rekordním čase byl pro agenturu NOTA BENE MUSICAL natočen a mimořádně odvysílán magazín Daniel Hůlka - Vánoční galakoncerty.

Společenský magazín úspěšně spolupracuje s několika významnými hudebními a filmovými agenturami, mimo jiné Celebrity service, Sidovsky managment, Bonton Home Entertainment, Centrum českého videa, Bioscop a další. Výrazně se tak podílí na prezentacích řady projektů - muzikály, alba, filmy, knihy...

V současné době spolupracujeme s divadly Broadway, Kalich Hybernia, Hudebním divadlem Karlín, Divadlem Bez zábradlí a Městským divadlem Mladá Boleslav.

Rozhlasový společenský magazín je rozdělen do dvou částí:

Přinášíme také informace k aktuálním programům České televize, TV Nova a FTV Prima.

 • společenská část: rozhovory, reportáže, atd...
 • filmová část: prezentace filmových premiér v kinech a na DVD

Statistika hostů

Společenský magazín - statistika hostů

  Míša Doubravová a Roman Tomeš

  Celebrity v RSM

  Aktuální vydání


  2018/6-1ukázka Veronika Khek Kubařová: Herečka Veronika Khek Kubařová je členkou pražského Dejvického divadla. Co a nebo kdo ji tam přilákalo?
  2018/5-1Leona Machálková: O muzikálech. /Zvuk možný přehrát do 1.6.2018/
  2018/5-1Michaela Badinková: O muzikálech. /Zvuk možný přehrát do 1.6.2018/
  2018/5-1Monika Absolonová: O muzikálech. /Zvuk možný přehrát do 1.6.2018/
  2018/4-2ukázka Herec Petr Halíček ... a ještě jednou Dracula: 8.část
  2018/4-2ukázka Herec Petr Halíček se připravuje nejen na roli v představení Dracula, čeká i dalšího potomka: 7.část
  2018/4-2ukázka Herec Petr Halíček stále dohrává v Městském divadle Mladá Boleslav inscenaci Muži v offsidu: 6.část
  2018/4-2ukázka Herec Jihočeského divadla České Budějovice Petr Halíček se připravuje na roli v činoherním představení Dracula: 5.část
  2018/4-2ukázka Herec Jihočeského divadla České Budějovice Petr Halíček se připravuje na roli v činoherním představení Dracula: 4.část
  2018/4-2ukázka Herec Jihočeského divadla České Budějovice Petr Halíček se připravuje na roli v činoherním představení Dracula: 3.část
  2018/4-2ukázka Herec Jihočeského divadla České Budějovice Petr Halíček se připravuje na roli v činoherním představení Dracula: 2.část
  2018/4-2ukázka Herec Jihočeského divadla České Budějovice Petr Halíček se připravuje na roli v činoherním představení Dracula: 1.část
  2018/4-1ukázka Herečka Městského divadla Mladá Boleslav Eva Reiterová má za sebou premiéru inscenace Saturnin:
  2016/1-1ukázka Vanda Károlyi: Z Košic do Prahy za Pomádou a Montem Cristem:
  2015/10-1ukázka Kateřina Brožová: O vztahu k bulváru
  2015/9-2ukázka Míša Doubravová: Zpěvačka Míša Doubravová včera po představení muzikálu Osmý světadíl v Divadle Kalich dostala od svého přítele Romana Tomeše zásnubní presten:
  2015/9-2ukázka Míša Doubravová: Zpěvačka Míša Doubravová včera po představení muzikálu Osmý světadíl v Divadle Kalich dostala od svého přítele Romana Tomeše zásnubní presten:
  2015/9-2ukázka Míša Doubravová: Zpěvačka Míša Doubravová včera po představení muzikálu Osmý světadíl v Divadle Kalich dostala od svého přítele Romana Tomeše zásnubní presten:
  2015/9-1ukázka Jan Hrušínský: Sledoval vaši práci váš tatínek pan Rudolf Hrušínský?
  2015/9-1ukázka Jan Hrušínský: Podle čeho si vybíráte herce do inscenací divadla Na Jezerce?
  UPOZORNĚNÍ: Vlastníkem práv uvedených zvukových záznamů je Agentura JM Art. Jakékoliv formy dalšího šíření zvukových záznamů jsou bez souhlasu Agentury JM Art zakázány. Kontaktujte nás: E-mail: jmart@kweb.cz.

  Seznam všech vydání najdete v našem archivu

© 2004-2024 Agentura JM Art & KWEB webhosting