Agentura JM Art 
ProfilNabídkaUmělciR S MNewsFotogalerieKontaktOdkazy

*** RSM - Rozhlasový společenský magazín. Rozhovory: Vanda Károlyi, Kateřina Brožová, Míša Doubravová. ***

Profil agentury

Historie ...

Agentura JM Art se poprvé veřejně prezentovala v roce 1996. Podílela se na tvorbě filmového magazínu BIJÁK, vysílaného na radiu Delta v Mladé Boleslavi. S podobnými pořady se tehdy v České republice roztrhl pytel. Informace o filmových premiérách v kinech a videokazetách se v různých podobách dostávaly k posluchačům ve všech regionech. Právě tato skutečnost vedla ke vzniku nového projektu, který svým obsahem neměl na rozhlasovém trhu konkurenta. Od dubna 1997 je JM Art výrobcem a distributorem rozhlasového společenského magazínu - Z očí do ucha aneb co musíte vědět, který se stal prvním rozhlasovým pořadem, zaměřeným na informace ze světa šoubyznysu.

Společenský magazín je exkluzivním programem, který přibližuje posluchačům život osobností z oblasti kultury. Ve svých začátcích nabízel reportáže ze společenských večírků. Později se začal věnovat také prezentaci hudebních a filmových projektů. Podrobnější informace naleznete na stránce věnované našemu rozhlasovému společenskému magazinu.

Aktuální INFO

 • TIPY kam vyrazit za kulturou, nebo kam se podívat, najdete ZDE.
 • Oblékněte se jako muzikálové hvězdy. Více najdete na webu: WWW.KOSTYMERNA.CZ. Fotogalerii a fotoreportáž z Kostymérný najdete ZDE.
 • Nové fotogalerie ze společenských událostí, najdete ZDE.
 • Premiéry v nové sezóně Městského divadla Mladá Boleslav najdete v NEWS.

Aktuální soutěže

 • Vyhrajte u nás vstupenky na činoherní a muzikálová představení, CD, DVD, KNIHY a další. Sledujte naše soutěže v NEWS. UŽ VELMI BRZY !!!

  Projekty

  Z pekla štěstí - filmová pohádka Z pekla štěstí
  slavnostní premiéra filmové pohádky Zdeňka Trošky v Mladé Boleslavi. Tvůrci a herci navštívili Dětskou nemocnici. Svou pohádku prezentovali na vlnách rozhlasových stanici Delta a Jizera. V kině Forum se pak zúčastnili autogramiády a slavnostního uvedení pohádky. Večer se pro zvané konala slavnostní večeře.

  Romeo a Julie Romeo a Julie
  muzikálové odpoledne v Mladé Boleslavi. Hlavní představitelé muzikálu navštívili Dětský domov Stránov a Dětskou nemocnici v Mladé Boleslavi. Muzikál pak prezentovali na radiu Jizera. Na závěr návštěvy hlavních představitelů se konala autogramiáda.

  Helena Vondráčková - album Hádej Helena Vondráčková
  v exkluzivním rozhovoru pro agenturu JM Art zpěvačka představila svůj nový singl Nebudeme sedět doma a nové album Hádej. Zmínila se také o svém působení v obnovené premiéře muzikálu Les Misérables - Bídníci. Záznam rozhovoru byl pak vysílán na dvaceti rozhlasových stanicích.

  Monika Absolonová - album Zůstávám dál Monika Absolonová
  nové album Zůstávám dál. PR této nové desky bylo zajištěno v rámci Rozhlasového společenského magazínu (speciální vydání pořadu - sestřih nejzajímavějších a nejvtipnějších rozhovorů, natočených s M.Absolonovou v letech 2001-2003). PR alba Zůstávám dál bylo zajištěno také v tištěné podobě. Obsáhlé informace jsme odeslali také rozhlasovým stanicím, které náš Rozhlasový společenský magazín nevysílají.

  Evropský den hudby 2005 Evropský den hudby
  v úterý 21.června 2005 proběhl na Náměstí Přemyslovců v Nymburce už počtvrté Evropský den hudby, který pořádal Dětský domov a Speciální školy Nymburk, ve spolupráci s Městským kulturním střediskem v Nymburce. V odpoledním programu vystoupily hvězdy muzikálů Pomáda, Dracula, Monte Cristo, Cikáni jdou do nebe, Les Misérables-Bídníci a Miss Saigon. Zpívaly zde Vanda Konečná, Šárka Marková, Roman Vojtek, Zuza a Michal Kavalčík. Jejich vystoupení zajistila agentura JM Art.

  Magda Malá - album Já doufám dál ... Magda Malá
  natočila své první profilové album. Agentura JM Art ho v rozhovoru s Magdou Malou představila také v rámci vysílání svého Rozhlasového společenského magazínu. Jako host se objevila také v rádiích, kde náš pořad pravidelně nevysílají.

  Lucie Vondráčková - album Boomerang Lucie Vondráčková
  natočila další album, nazvané BOOMERANG. Agentura JM Art ho v rozhovoru s Lucií Vondráčkovou představila nejen v rámci vysílání svého Rozhlasového společenského magazínu. Jako host se zpěvačka objevila také v rádiích, kde náš pořad pravidelně nevysílají.

 • © 2004-2024 Agentura JM Art & KWEB webhosting