Agentura JM Art 
ProfilNabídkaUmělciR S MNewsFotogalerieKontaktOdkazy

Roman Vojtek

zpěvák

Tisková zpráva: 4.dubna 2010 - Roman Vojtek se stal tatínkem. Jeho manželka Tereza Vojtková včera v 17:40 porodila v pražské nemocnici U Apolináře dceru Editu. Po narození měřila 47 cm a vážila 2,8 kg. Šťastný otec Roman Vojtek byl u porodu.
Tisková zpráva: Roman Vojtek hraje v několika muzikálech. Hudební divadlo Karlín - NOC NA KARLŠTEJNĚ, Divadlo Kalich - JACK ROZPAROVAČ, Divadlo Hybernia - BARON PRÁŠIL, Divadlo Broadway - JE TŘEBA ZABÍT DAVIDA.
Pozvánka na vystoupení: Roman Vojtek v současné době hraje hned v několika muzikálech. V Hudebním divadle v Karlíně v Noci na Karlštejně /pešek HLAVNĚ, šenk císařův/ a ve West Side Story /RIFF, šéf party Tryskáčů/. V divadle GoJa Music Hall pak CHRISE v muzikálu Miss Saigon. Roman Vojtek bude již brzy hostem našeho Rozhlasového společenského magazínu.

Roman Vojtek

Po absolutoriu oboru muzikálové herectví na brněnské JAMU byl angažován Městským divadlem v Brně do rolí Rytíře des Grieux v Manon Lescaut, Kristiana v Cyranovi a Amadea ve stejnojmenné divadelní inscenaci.

Z řady muzikálových rolí ve Snech nocí Svatojánských, Babylonu, Světě plném andělů, či v Radúzovi a Mahuleně, je třeba na prvním místě jmenovat West Side Story, kde vedle Bernarda interpretoval také roli Tonyho, za níž byl nominován na cenu Thálie ´97.

Muzikály:

  • Pomáda
  • Monte Cristo
  • Vlasy
  • Bastard
  • Sny svatojánských nocí (v roce 1997 nominace na cenu Thalie)

  • ... a další ...


Roman Vojtek - minigalerie
JM Art JM Art

 
další umělci

© 2004-2022 Agentura JM Art & KWEB webhosting