Agentura JM Art 
ProfilNabídkaUmělciR S MNewsFotogalerieKontaktOdkazy

Radka Fišarová

zpěvačka

Tisková zpráva: Praha – 3.prosince 2008 - Radka Fišarová v současné době hraje v muzikálech Tři mušketýři /Divadlo Hybernia/, Touha /Divadlo Kalich/ a nově si od února 2009 zahraje roli Lorraine v obnovené premiéře muzikálu Dracula, který bude uváděn v Divadle Hybernia.
Tisková zpráva: Praha – 27.srpna 2005 - Radka Fišarová dostala další muzikálovou příležitost. V divadle Ta Fantastika si od letošního října zahraje v novém představení Elixír života. Děj se odehrává na nebi a na zemi, v Čechách, v Rakousku a v Americe, v dobách dekadence a prohibice, v Hollywoodu a v Kremlu. Na jeho obhajobu vystupují bývalí pacienti - herci, spisovatelé, politici a gangsteři těch absolutně nejslavnějších jmen. V příběhu nechybí láska,zrada a detektivní zápletka. To vše autor libreta Jefin Fištejn vytěžil ze skutečného života Dr. Maxe Wolfa. Muzikál bude mít premiéru 15.října 2005.
Tisková zpráva: Praha - 30.5.2005 - RADKA FIŠAROVÁ V NÁRODNÍM DIVADLE. Zpěvačka Radka Fišarová, která již několik let spolupracuje s Divadlem Broadway /Kleopatra, Rebelové a Tři mušketýři/, přijala nabídku pražského Národního divadla. Diváci ji tak, kromě muzikálu, mohou vidět v opeře MONTEZUMA, kde hraje roli Doni Mariny.
Pozvánka na vystoupení: Radku Fišarovou můžete v současné době vidět v roli Contoire v muzikálu Angelika, uváděném v divadle Broadway.

Radka Fišarová

Začínala zpívat v pěti letech v sboru Bambini di Praga a v té době začala též navštěvovat LŠU obor zpěv a hra na kytaru.

Po ukončení základní školy byla přijata na Konzervatoř J. Ježka, kde absolvovala v roce 1997.

Muzikálové role:

  • Leaty v české verzi muzikálu Hair
  • Bernsteinova "Mše" na Pražském hradě
Titulní role v muzikálu:
  • Evita
  • Edith Piaf v tanečním muzikálu "Edith - vrabčák z předměstí"
  • Kleopatra
  • Rebelové

Radka Fišarová bude od února 2009 hrát roli Lorraine v muzikálu Dracula, který bude uvádět Divadlo Hybernia.

Radka Fišarová - minigalerie

 
další umělci

© 2004-2022 Agentura JM Art & KWEB webhosting