Agentura JM Art 
ProfilNabídkaUmělciR S MNewsFotogalerieKontaktOdkazy

Magda Malá

zpěvačka

Tisková zpráva: 26.února 2009 - Zpěvačka Magda Malá připravuje další Benefiční koncert - Srdeční záležitosti. Proběhne 12.září 2009 v pražském divadle Broadway v 17:00 hodin. Vystoupí zde: Magda Malá, Hana Zagorová, Kateřina Brožová, Hana Křížková, Marcela Březinová, Šárka Vaňková, Bohouš Josef, Petr Dopita, Marián Vojtko, Ondřej Ruml, Vlastimil Horváth, Martin Maxa, Vlastimil Harapes, Martin France a sbor F. L. Gassmanna v Mostě.

Vstupenky v hodnotě 290 Kč lze objednat na e-mailu info@mater-et-pueri.cz. K dostání budou rovněž v pokladně divadla Broadway a na obvyklých předprodejích v síti Ticketportal a TicketArt.
Mater et pueri, což v překladu znamená matka a děti, je obecně prospěšná společnost, jejímž hlavním cílem je pomoc svobodným matkám v tísni. Založena byla v prosinci 2005 a veřejnosti a novinářům se poprvé představila na mimořádném představení muzikálu Miss Saigon v divadle GoJa Music Hall dne 22. 9. 2005.

Magda Malá

V Praze vystudovala Státní konzervatoř (obor pop - jazz pod vedením profesorů Nopové a Hádla). Svou pěveckou kariéru začala ve skupině Allegro Michala Davida, hostovala v programu Heleny Vondráčkové a následně účinkovala ve skupině Precedens.

Už v původním nastudování muzikálu Les Misérables ztvárnila roli Eponiny (1992). O rok později si zahrála Clarissu v muzikálu 451° Fahrenheita. V muzikálu Dracula účinkovala současně v roli Lorraine a Větrné nymfy (nejen v Praze, ale i v Bratislavě a v Prešově). Na jevišti Divadla Jiřího Grossmanna hrála Krásku v muzikálu Kráska a zvíře. Nazpívala roli Kouzelné mořské víly pro pohádkové baletní představení Malá mořská víla spojené s vodní produkcí Křižíkovy fontány. O rok později tamtéž Magdě Malé přibyla role v muzikálu Zvoník u Matky Boží v Paříži. V roce 2000 jí vyšlo album duetů s Petrem Dopitou pod názvem Tak to chtěl Bůh.


14.prosince 2005 vyšlo Magdě Malé sólové album "Já doufám dál..."


Magda Malá - minigalerie
JM Art JM Art

 
další umělci

© 2004-2023 Agentura JM Art & KWEB webhosting