Agentura JM Art 
ProfilNabídkaUmělciR S MNewsFotogalerieKontaktOdkazy

Michal Kavalčík

zpěvák, herec, moderátor

Tisková zpráva: 30.listopadu 2009 - Michala Kavalčíka v současné době můžete vidět každé pondělí v seriálu První krok. Vždy v pondělí jej vysílá slovenská televize Markíza. O seriálu: Akademie divadelních umění Kláry Jakubskej (Veronika Žilková) je nejlepší místo pro mladé talenty, které snívají o kariéře profesionálních tanečníků. Je to instituce, založená na systému přísných pravidel, zkouškách a disciplíně. Každý se snaží být nejlepší, protože jen dva nebo tři absolventi mohou být opravdu úspěšní. Studenti mají za sebou různé životní příběhy a každý z nich je jiná osobnost. Na druhé straně stojí učitelé, velcí profesionálové, s bohatými zkušenostmi v předmětu, který vyučují. Stejně jako jejich studenti mají za sebou různé příběhy, předešlou kariéru, vzestupy a pády... Režie: Jiří Vejdělek, Jan Sebechlebský Hrají: Klára Issová, Pavel Kříž, Veronika Žilková, Filip Cíl, Oldřich Navrátil, Jan Cina, Oldřich Vlach, Světlana Nálepková, Radka Pavlovčinová, Šárka Vaculíková, Pavla Ptáčková - Vitázková, Michal Kavalčík, Dominik, Turza, Charlotte Doubravová, Igor Bareš, Přemysl Pálek, Linda Pokorná, Karel Váradi, Kateřina Navrátilová, Jiří Dvořák, Václav Jílek Český seriál „První krok“ se v budoucnu objeví v programu televize Nova. V premiéře jej v současné době vysílá slovenská televize Markíza.
Pozvánka na vystoupení:
Cikáni jdou do nebe - Divadlo Bez zábradlí Praha: 28.3., 11.4., 22.4., 9.5., 25.5., 3.6., a 27.6., 25.8.2009.
Tisková zpráva: 30.1.2005 - Michal Kavalčík nově v roli LUJKO ZOBARA. Michal Kavalčík vystřídal v pražském divadle Bez zábradlí Daniela Bambase v muzikálu Cikáni jdou do nebe. Vedle Vandy Konečné /RADA/ hraje roli Lujko Zobara.

Michal Kavalčík

Narodil se v Českém Těšíně. Vystudoval Státní konzervatoř v Ostravě, obor hudebně-dramatický.

V letech 1992 - 1998 hrál v divadlech v Ostravě, Českém Těšíně a v Liberci. Má za sebou přes pětadvacet činoherních premiér. Hrál a hraje v muzikálech: Dracula, Evita, Hamlet, Krysař, Galileo, Romeo a Julie a West Side Story. V divadle Bez zábradlí hraje legendárního zloděje koní Zobara.

Spolupracoval také s televizí:

  • Zlatník Ondra /1995/ pohádka televizní studio Ostrava - hlavní role
  • O hvězdáři, kejklíři a třech muzikantech /1996/ pohádka

Michal od svých osmnácti let pravidelně usedá za rozhlasový mikrofon (dříve stanice Morava, Hrad, Euro-K, City, Blaník a Radio DEEJAY). Dnes moderuje na Expresradiu. Hraje na kytaru, klavír a mezi jeho velké koníčky patří internet (e-mail: kaval@email.cz).


Michal Kavalčík - minigalerie
JM Art

 
další umělci

© 2004-2022 Agentura JM Art & KWEB webhosting