Agentura JM Art 
ProfilNabídkaUmělciR S MNewsFotogalerieKontaktOdkazy

Linda Finková

zpěvačka

Tisková zpráva: Praha – 3.prosince 2008 - Linda Finková v současné době hraje v muzikálu Tři mušketýři /Divadlo Hybernia/. V současné době zkouší v Divadle Broadway muzikál Mona Lisa. Premiéra: březen 2009.
Tisková zpráva: Linda Finková porodila syna Manželé Richard Genzer a Linda Finková se ve čtvrtek v noci /14.8.2008/ stali dvojnásobnými rodiči. Zpěvačka v motolské porodnici přivedla na svět syna Matyáše, který vážil skoro čtyři kilogramy a měřil 53 cm. Linda se po bolestivých zkušenostech s dcerou Viktorkou rozhodla pro epidurální anestezii, takže porod proběhl v klidu a bez jakýkoliv komplikací. Domů by zpěvačka se synem Matýskem měla být propuštěna v nejbližších dnech. Mezi prvními gratulanty byla – kromě rodiny – také kamarádka Lindy, zpěvačka Monika Absolonová. AGENTURA JM ART PŘEJE MALÉMU MIKULÁŠOVI HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A POHODY.
Tisková zpráva: Linda Finková, manželka Richarda Genzera, v současné době hraje v divadlech Broadway a Hybernia v muzikálech Angelika a Golem. Rozhovory s Lindou Finkovou pro náš Rozhlasový společenský magazín můžete najít ZDE.

Linda FinkováAbsolvovala obor populární zpěv na Pražské státní konzervatoři Antonína Dvořáka. Zpívala s kapelou Karla Vágnera a Hany Zagorové, s Jankem Ledeckým, Vildou Čokem, s bigbendem Felixe Slováčka a s Dan Kohout bandem. V muzikálu 451° Fahrenheita hrála roli Mildred, v muzikálu Dracula role Nymfy a Adriany, v muzikálu Krysař roli Rozi. Nazpívala píseň v kampani proti AIDS, hostovala na mnoha albech a věnuje se především studiové práci od dabingu, zpěvu a komponování vokálů až po režii. Prosazuje se i jako autorka hudby i textu.

Muzikály: 451° Fahrenheita, Dracula, Krysař, Kleopatra, Tajemství, Tři mušketýři a Angelika.

Linda Finková - minigalerie

 
další umělci

© 2004-2022 Agentura JM Art & KWEB webhosting