Agentura JM Art 
ProfilNabídkaUmělciR S MNewsFotogalerieKontaktOdkazy

Kamila Nývltová

zpěvačka

Tisková zpráva: 9.1.2010 - Kamila Nývltová – plní si své sny. Muzikály a debutové album.
Když se Kamila Nývltová v roce 2008 zúčastnila pěvecké soutěže X Factor, určitě ani netušila, že by se někdy v budoucnu mohla stát součástí šoubyznysu. Zatímco spousta zpěváků podobných soutěží skončila v zapomnění, mladou dívku ze Rtyně v Podkrkonoší tento osud minul. Soutěž X Factor tehdy sledoval Michal David a nabídl Kamile roli Kleopatry, ve stejnojmenném muzikálu. Zkoušky musela zvládnout během několika dní a na jevišti Divadla Broadway svou premiéru Kleopatry nakonec zvládla. Před časem jsme s Kamilou Nývltovou natáčeli pro náš Rozhlasový společenský magazín /RSM/ rozhovor, ve kterém nám prozradila, že jejím velkým snem je, zahrát si v muzikálu Dracula. Tohle přání se jí nakonec splnilo, když od producentů dostala nabídku na roli Adriany a Sandry. Dracula skončil, ovšem pro Kamilu muzikálové hraní dál pokračuje. Opět se vrátila do Kleopatry a nově se připravuje na Angeliku, ve které se poprvé objeví - v Divadle Broadway - 26.ledna 2010 v 15 hodin. Kamila Nývltová si během své krátké pěvecké kariéry dokázala získat mnoho fanoušků. A nejen pro ně připravila své debutové album, které se bude křtít 10.února 2010 na zámku Hrubá Skála u Turnova. Podle našich informací se mají kmotry CD stát Daniel Hůlka, Hanka Křížková a Michal David. Na desce bude celkem 11 písniček, včetně dvou duetů, které zpěvačka natočila s Danielem Hůlkou a Marianem Vojtkem. Album Kamily Nývltové produkoval Daniel Hádl a vyjde u společnosti Popron.

Kamila Nývltová byla hostem našeho Rozhlasového společenského magazínu /RSM/. Klikněte na RSM a poslechněte si její odpovědi na naše otázky.

Kamila NývltováKamila Nývltová se narodila 28. června 1989 v Trutnově a s celou rodinou žije ve Rtyni v Podkrkonoší. Studuje poslední ročník Střední odborné školy oděvní v Červeném Kostelci a od září 2008 nastoupila na Ježkovu konzervatoř do Prahy – obor muzikálové herectví a zpěv. Zpívá od dětství, v roce 2006 byla čtvrtá v soutěži CzechTalent Zlín, v roce 2007 se umístila druhá v celostátní soutěži Slavíci ve školní lavici. Třináct let tančí, dělá mažoretku, učí malé děti tancovat hip hop, jezdí na snowboardu a ráda peče. Ze sedmi tisíc účastníků soutěže X Factor se probojovala až do finále! Ke zpívání se dostala díky své rodině, která je celá hudební – taťka je muzikant, děda i babička taky a mamka tancuje.

Kamila Nývltová - muzikálové role:
Divadlo Broadway - Kleopatra /role Kleopatry/
Divadlo Hybernia - Dracula /role Adriana a Sandra/
Divadlo Broadway - Angelika /role Angeliky/

Kamila Nývltová - minigalerie

 
další umělci

© 2004-2023 Agentura JM Art & KWEB webhosting