Agentura JM Art 
ProfilNabídkaUmělciR S MNewsFotogalerieKontaktOdkazy

Ivo Theimer

herec, Městské divadlo Mladá Boleslav

Pozvánka na vystoupení: Ivo Theimer v současné době hraje v Městském divadle Mladá Boleslav - mimo jiné - roli Diega v inscenaci ZLOMATKA. Tento silný příběh vám rozhodně doporučujeme.

Mario Gelardi - ZLOMATKA
Jste si jisti, že žijete život, který stojí na nevyvratitelných základech?A co když vám znenadání něco zastaví srdce? Co když to, nač jste spoléhali jako na nezpochybnitelnou jistotu, zežloutne jako fotografie ve starém albu? Co když skončíte sami jako vyhnanci? Sami proti všem …Zlomatka je silný příběh dvou milujících se bytostí – matky a syna, kterým se během jedné zlomové vteřiny jednoho horkého letního dne navždy změní život. Zlomatka je tragikomedie, kde se budete smát, protože vám nic jiného už nezbude. Zlomatka je drama, které možná dřímá i ve vaší rodině a jen o tom nevíte. Zlomatka zaútočí jak na vaše city, tak na váš rozum. Zlomatka vás nenechá v lhostejnosti.
Zdroj: Městské divadlo Mladá Boleslav
ZLOMATKA - nejbližší termín: 27.5.2010

Ivo TheimerNarodil se v Brně. Po absolvování Střední průmyslové školy strojní šel k přijímacím zkouškám na VOŠ hereckou, kde hned napoprvé uspěl. Ještě před začátkem studia na této škole si ho režisér Ivo Krobot vybral do role Hanse Lyngstranda v inscenaci Henrika Ibsena "Paní z moře" v Městském divadle v Mladé Boleslavi.

Během studií zde hostoval v inscenacích Shakespearova "Hamleta", Scheinpflugové "Okénku" a "Čekateli" Bolemíra Noce. Dále účinkoval v příbramském divadle ve hře A. Casony "Sebevraždy na jaře zakázány" a na scéně Stavovského divadla v Praze v Sofoklově "Oidipovi" v režii Miroslava Krobota. VOŠ hereckou absolvoval rolí Bepína v Goldoniho "Drbnách" a titulní rolí Romea v Shakespearově tragedii "Romeo a Julie".

V září 1998 nastoupil do svého prvního angažmá v MDMB a s režisérem Danielem Hrbkem nastudoval roli Hraběte Jeana v "Komedii o Jeppem z vršku".

Další role:

Isidoro (Poprask na laguně - C. Goldoni) Jan Skalník (Léto - Fráňa Šrámek) Námořník (Čtyři pocestní - Hilaire Belloc) Sejtko (Lucerna - A. Jirásek) Zachránce z mostu Alma (Bláznivá ze Chaillot- J. Giraudoux) Francesco (Stará historie - J. Zeyer) Malcolm (Makbeth - W. Shakespeare) Leslie (Rodina je základ státu - R. Cooney) Fabio (Zahradníkův pes - Lope de Vega) Robin (Veselé paničky windsorské - William Shakespeare) Učitel (Loupežník - Karel Čapek) Jim Curry (Obchodník s deštěm - N. R. Nash) Richard (Rytíř hořící paličky - Beaumont - Fletcher) Duval syn (Manon Lescaut - V. Nezval) Veverka (Dušičky - V. Venclík) Bottel (Lofter aneb Ztracená tvář - G. Weisenborn) Jan Pěnkava (Tvrdohlavá žena - J. K. Tyl) Jago (Othello - W. Shakespeare) Student Valoušek (Josefina - V. Vančura) Sebastian (Večer tříkrálový - W. Shakespeare) Jack Lofgren (Můj přítel Harvey - M. Chase) Bimbo Givens (Neboj se, miláčku - W. Inge) Matěj - Muž v šedém (Peer Gynt - H. Ibsen) Arkadij Šťastlivec (Les - A. N. Ostrovskij) Eli Lieber (Brooklynská idyla – I. Shaw) Barnabáš Tucker (Hello, Dolly! – M. Stewart – J. Herman) Arlecchino (Benátská dvojčata – C. Goldoni) Michele (Manželství po italsku – Eduardo de Filippo) Valér (Tartuffe – Moliére) převzetí role George (O myších a lidech – John Steinbeck) Jack Rival (Miláček /Bel-Ami/ - Guy de Maupassant) Piskáček, měchař (Sen svatojánské noci – William Shakespeare) Švanda (Strakonický dudák – Josef Kajetán Tyl) Obchodní cestující (Tetovaná růže – Tennessee Williams) Otec Jelpidij (Sebevrah – N. Erdman – P. Khek – P. Mikeska) Jirka, dělník (Dědeček automobil – A. Branald – R. Balaš) V roce 1998 natočil s režisérem Zdeňkem Troškou filmovou pohádku "Z pekla štěstí (role Hnipírka) a v roce 2000 její úspěšné pokračování "Z pekla štěstí II".

Ivo Theimer v současné době také hraje v Městském divadle Mladá Boleslav roli Diega v inscenaci ZLOMATKA. Tento silný příběh vám rozhodně doporučujeme.

V roce 2006 začala také jeho spolupráce s Českým rozhlasem, kde vytvořil jednu z hlavních rolí v seriálu Královna Margot.

Ve volném čase se Ivo věnuje sportu (horolezectví, tenis, cyklistika).

DOTAZNÍK:
1. Jste zamilovaný? Do Koho?
Jsem, moc!!! Do nádherné dívky:-)
2. Bez čeho nebo bez koho si neumíte představit život?
Bez lásky
3. Čeho si na sobě nejvíce ceníte /vážíte/?
Neumím vyzdvihovat své přednosti, doufám, že nějaké mám
4. Kterou lidskou vlastnost nemáte rád?
Spousty. Ty obecně brané jako „negativní“
5. Čím byste býval byl, kdybyste nebyl tím, čím jste?
Už jsem si vyzkoušel jiné profese a to mi pomáhá uvědomovat si, že hercem jsem rád
6. Jak odpočíváte?
V leže, v sedě – pasivně
7. Máte čuch na lidi?
Snad. Někteří voní nádherně, někteří příšerně smrdí
8. Co vás dokáže nejvíc vytočit?
Já, poměrně často, bohužel
9. Co vám udělá v životě největší radost?
Spousta příjemností, atmosfér, chutí, vůní, lidí, zvířat, rostlin…
10. Jakou roli hrají ve vašem životě peníze?
Když jich mám „dostatek“, žije se mi snáz. Myslí, že jsem skromný
11. Žijete zdravě?
Snažím se
12. Co považujete ve svém životě za největší úspěch?
Dobré vztahy a jejich trvání
13. Co nebo kdo vás v životě nejvíc ovlivnil?
Není jeden nebo jedna. Určitě rodina
14. Máte strach? Čeho se nejvíce bojíte?
Samozřejmě. Konfliktů, ty nesnáším
15. Věříte na horoskopy? Jestli ano, ztotožňujete se se svým znamením?
Líbí se mi to. Beru je jako hru, nepodřizuji se jim. Myslím, že vše lze ovlivnit
16. Co vás v poslední době nejvíce překvapilo?
Obrovská důvěra od lidí, kteří mi ji dali najevo a láska, kterou dostávám od své přítelkyně
17. Míváte deprese? Pokud ano, jak je řešíte?
Ne, zaplaťpánubohu
18. Komu v životě nejvíc důvěřujete?
Nevím. Rád bych tvrdil, že sobě, ale…
19. Máte nějaké neřesti?
Jsem normální. Samozřejmě: -)

Rozhovor s Ivo Theimerem pro Boleslavské noviny najdete ZDE.
Rozhovor pro Společenský magazín Agentury JM Art najdete ZDE.

Foto: Městské divadlo Mladá Boleslav /představení Zlomatka - autorka: Martina Venigerová/.

Další fotogalerii najdete ZDE.

Ivo Theimer - minigalerie
JM Art JM ArtJM Art

 
další umělci

© 2004-2022 Agentura JM Art & KWEB webhosting