Agentura JM Art 
ProfilNabídkaUmělciR S MNewsFotogalerieKontaktOdkazy

Nabídka vlastních pořadů

Já doufám dál…

„Já doufám dál...“ je nejen název prvního alba Magdy Malé, ale také pořadu, který vám nabízíme. Magda v tomto programu zpívá nejen písničky ze zmiňované desky, ale také z muzikálů ve kterých hrála / Dracula, Les Misérables-Bídníci, Miss Saigon…/. Hostem pořadu je vždy jeden z Magdiných pěveckých kolegů.

Délka pořadu: 60 minut bez přestávky

Cena dohodou.


 

Křížem krážem muzikálem.

Zábavný pořad, složený z písniček našich i zahraničních muzikálů. Například Pomáda, Dracula, Monte Cristo, Starci na chmelu, Romeo a Julie, Evita, Kleopatra, Rebelové a dalších.

V pořadu střídavě vystupují: Vanda Konečná, Vlasta Korec, Zuzana Dovalová, Magda Malá, Šárka Marková, Kateřina Nováková, Roman Vojtek, Zuzana Ďurdinová, Jaroslav Šimek /SHIMI/, Martin France a další.

Délka pořadu: 90 minut bez přestávky

Cena dohodou.


 

Hezky česky aneb Jak se nám žije. Divadelní a politické hrátky.

V prvé řadě je to humor, zdravý posměch, karikatura, nadsázka, ironie, různé formy protestu proti lidské hlouposti a proti leckdy beznadějné a patové politické situaci. Autoři pořadu chtějí opět probudit víru českého diváka v kvalitní lidový humor a inteligentní zábavu. Součástí pořadu jsou humorné scénky, vystoupení známých hudebních interpretů.

Účinkují: Dominik Arte a pan Holze, Petr Jablonský, Jan Krupička, Šárka Marková, Eva Pilarová, Petra Siklenková a host.

Délka pořadu: 90 minut bez přestávky

Cena dohodou.


 

Nabídka pro rozhlasové společnosti.

Agentura JM Art vám nabízí rozhovory a reportáže se známými umělci. To vše zdarma. Pokud máte zájem, zavolejte na výše uvedená telefonní čísla. Klikněte na RSM a poslechněte si odpovědi známých osobností na naše otázky. Vlastníkem práv uvedených zvukových záznamů je Agentura JM Art. Bez jejího svolení je zveřejňování, šíření případně úprava zvuků zakázána. O případném šíření pro potřeby rozhlasových stanic je třeba získat povolení. Agentura JM Art je ZDARMA vydá na základě společného jednání.


 

Náš život s muzikálem

V programu „Náš život s muzikálem“ vystoupí osobnosti, které zavzpomínají na zákulisí příprav nejslavnějšího českého muzikálu Dracula. Především pak na šatnu v Paláci kultury, kde zažily velmi zábavné chvíle před, během a po představení toho úspěšného titulu. Tento program nabízí divákům pohled nejen do historie, která odstartovala boom muzikálů v Čechách, ale také vystoupení osobností, které byly a jsou součástí muzikálového šoubyznysu.


 

© 2004-2023 Agentura JM Art & KWEB webhosting